16grudzień2017


sobota, 12.08.2017
17:00 LZS Mrzygłód-Olimpia Truskolasy1 - 1
17:00 Orzeł Psary-Babienica-Victoria Częstochowa1 - 0
17:00 Stradom Częstochowa-Gmina Kłomnice4 - 3
17:00 Płomień Kuźnica Marianowa-KS Panki1 - 1
17:00 Zieloni Żarki-Warta Kamieńskie Młyny6 - 0
17:00 Orzeł Kiedrzyn-Warta Mstów4 - 2
niedziela, 13.08.2017
17:00 Amator Golce-Jedność Boronów3 - 2
17:00 Lotnik Kościelec-Pogoń Kamyk1 - 4
17:00 Sparta Szczekociny-MLKS Woźniki1 - 1
sobota, 19.08.2017
17:00 Warta Mstów-Zieloni Żarki1 - 3
17:00 Warta Kamieńskie Młyny-Lotnik Kościelec0 - 2
17:00 Victoria Częstochowa-Orzeł Kiedrzyn0 - 2
17:00 Olimpia Truskolasy-Płomień Kuźnica Marianowa1 - 3
17:00 Pogoń Kamyk-Stradom Częstochowa5 - 0
17:00 MLKS Woźniki-Jedność Boronów1 - 1
17:00 Gmina Kłomnice-LZS Mrzygłód5 - 5
niedziela, 20.08.2017
17:00 Sparta Szczekociny-Orzeł Psary-Babienica3 - 3
17:00 KS Panki-Amator Golce2 - 0
sobota, 26.08.2017
17:00 LZS Mrzygłód-Pogoń Kamyk0 - 1
17:00 Jedność Boronów-KS Panki1 - 2
17:00 Stradom Częstochowa-Warta Kamieńskie Młyny2 - 0
17:00 Orzeł Kiedrzyn-Sparta Szczekociny3 - 3
17:00 Orzeł Psary-Babienica-MLKS Woźniki1 - 1
17:00 Zieloni Żarki-Victoria Częstochowa0 - 2
17:00 Lotnik Kościelec-Warta Mstów2 - 4
niedziela, 27.08.2017
17:00 Amator Golce-Olimpia Truskolasy1 - 6
17:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Gmina Kłomnice2 - 2
środa, 30.08.2017
17:00 Victoria Częstochowa-Lotnik Kościelec2 - 0
17:00 Sparta Szczekociny-Zieloni Żarki0 - 1
17:00 Orzeł Psary-Babienica-Orzeł Kiedrzyn0 - 1
17:00 Warta Mstów-Stradom Częstochowa1 - 1
17:00 Pogoń Kamyk-Płomień Kuźnica Marianowa3 - 0
17:00 Warta Kamieńskie Młyny-LZS Mrzygłód2 - 3
17:00 Olimpia Truskolasy-Jedność Boronów5 - 0
17:00 MLKS Woźniki-KS Panki5 - 1
17:00 Gmina Kłomnice-Amator Golce0 - 1
sobota, 02.09.2017
17:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Warta Kamieńskie Młyny6 - 0
17:00 LZS Mrzygłód-Warta Mstów14 - 2
17:00 Jedność Boronów-Gmina Kłomnice0 - 2
17:00 Stradom Częstochowa-Victoria Częstochowa4 - 1
17:00 Zieloni Żarki-Orzeł Psary-Babienica6 - 0
17:00 Lotnik Kościelec-Sparta Szczekociny4 - 0
niedziela, 03.09.2017
17:00 KS Panki-Olimpia Truskolasy1 - 1
17:00 Amator Golce-Pogoń Kamyk3 - 1
17:00 Orzeł Kiedrzyn-MLKS Woźniki4 - 1
sobota, 09.09.2017
17:00 Orzeł Kiedrzyn-Zieloni Żarki6 - 2
17:00 Orzeł Psary-Babienica-Lotnik Kościelec0 - 1
17:00 Victoria Częstochowa-LZS Mrzygłód1 - 5
17:00 Gmina Kłomnice-KS Panki3 - 0
17:00 Pogoń Kamyk-Jedność Boronów2 - 1
17:00 Warta Kamieńskie Młyny-Amator Golce1 - 1
niedziela, 10.09.2017
17:00 Sparta Szczekociny-Stradom Częstochowa1 - 3
17:00 Warta Mstów-Płomień Kuźnica Marianowa2 - 1
17:00 MLKS Woźniki-Olimpia Truskolasy1 - 2
środa, 13.09.2017
16:30 Jedność Boronów-Warta Kamieńskie Młyny2 - 2
16:30 KS Panki-Pogoń Kamyk0 - 1
16:30 Olimpia Truskolasy-Gmina Kłomnice2 - 2
16:30 Amator Golce-Warta Mstów1 - 3
16:30 Płomień Kuźnica Marianowa-Victoria Częstochowa1 - 0
16:30 Zieloni Żarki-MLKS Woźniki1 - 1
16:30 Stradom Częstochowa-Orzeł Psary-Babienica2 - 3
16:30 Lotnik Kościelec-Orzeł Kiedrzyn1 - 5
16:30 LZS Mrzygłód-Sparta Szczekociny1 - 0
sobota, 16.09.2017
16:00 Orzeł Kiedrzyn-Stradom Częstochowa3 - 0
16:00 Zieloni Żarki-Lotnik Kościelec4 - 0
16:00 Orzeł Psary-Babienica-LZS Mrzygłód2 - 0
16:00 Victoria Częstochowa-Amator Golce1 - 3
16:00 Pogoń Kamyk-Olimpia Truskolasy4 - 2
16:00 Warta Kamieńskie Młyny-KS Panki1 - 3
16:00 Warta Mstów-Jedność Boronów1 - 1
16:00 MLKS Woźniki-Gmina Kłomnice1 - 3
niedziela, 17.09.2017
16:00 Sparta Szczekociny-Płomień Kuźnica Marianowa3 - 4
sobota, 23.09.2017
16:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Orzeł Psary-Babienica2 - 1
niedziela, 24.09.2017
16:00 Lotnik Kościelec-MLKS Woźniki0 - 3
środa, 27.09.2017
16:00 KS Panki-Warta Mstów3 - 1
16:00 Gmina Kłomnice-Pogoń Kamyk1 - 0
16:00 Olimpia Truskolasy-Warta Kamieńskie Młyny2 - 0
16:00 Amator Golce-Sparta Szczekociny1 - 2
16:00 Jedność Boronów-Victoria Częstochowa2 - 4
16:00 Stradom Częstochowa-Zieloni Żarki0 - 2
16:00 LZS Mrzygłód-Orzeł Kiedrzyn2 - 0
sobota, 30.09.2017
15:30 Zieloni Żarki-LZS Mrzygłód2 - 0
15:30 Lotnik Kościelec-Stradom Częstochowa2 - 1
15:30 Orzeł Kiedrzyn-Płomień Kuźnica Marianowa2 - 2
15:30 Orzeł Psary-Babienica-Amator Golce0 - 1
15:30 MLKS Woźniki-Pogoń Kamyk5 - 1
15:30 Warta Mstów-Olimpia Truskolasy4 - 4
15:30 Warta Kamieńskie Młyny-Gmina Kłomnice0 - 2
15:30 Victoria Częstochowa-KS Panki1 - 2
niedziela, 01.10.2017
15:30 Sparta Szczekociny-Jedność Boronów5 - 0
sobota, 07.10.2017
15:30 Olimpia Truskolasy-Victoria Częstochowa4 - 3
15:30 Jedność Boronów-Orzeł Psary-Babienica3 - 0
15:30 Gmina Kłomnice-Warta Mstów8 - 0
15:30 Pogoń Kamyk-Warta Kamieńskie Młyny4 - 2
15:30 Płomień Kuźnica Marianowa-Zieloni Żarki0 - 0
15:30 Stradom Częstochowa-MLKS Woźniki1 - 1
15:30 LZS Mrzygłód-Lotnik Kościelec2 - 3
niedziela, 08.10.2017
15:30 KS Panki-Sparta Szczekociny2 - 2
15:30 Amator Golce-Orzeł Kiedrzyn2 - 0
sobota, 14.10.2017
15:00 Orzeł Kiedrzyn-Jedność Boronów2 - 0
15:00 Lotnik Kościelec-Płomień Kuźnica Marianowa1 - 0
15:00 Stradom Częstochowa-LZS Mrzygłód0 - 3
15:00 Zieloni Żarki-Amator Golce2 - 0
15:00 Orzeł Psary-Babienica-KS Panki2 - 2
15:00 Warta Mstów-Pogoń Kamyk3 - 2
15:00 MLKS Woźniki-Warta Kamieńskie Młyny3 - 2
15:00 Victoria Częstochowa-Gmina Kłomnice0 - 3
niedziela, 15.10.2017
15:00 Sparta Szczekociny-Olimpia Truskolasy2 - 1
sobota, 21.10.2017
15:00 Pogoń Kamyk-Victoria Częstochowa4 - 2
15:00 Warta Kamieńskie Młyny-Warta Mstów2 - 1
15:00 Gmina Kłomnice-Sparta Szczekociny3 - 3
15:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Stradom Częstochowa2 - 2
15:00 LZS Mrzygłód-MLKS Woźniki0 - 1
15:00 Jedność Boronów-Zieloni Żarki0 - 1
15:00 Olimpia Truskolasy-Orzeł Psary-Babienica2 - 3
niedziela, 22.10.2017
15:00 KS Panki-Orzeł Kiedrzyn0 - 0
15:00 Amator Golce-Lotnik Kościelec2 - 1
sobota, 28.10.2017
14:00 Lotnik Kościelec-Jedność Boronów4 - 0
14:00 Stradom Częstochowa-Amator Golce1 - 1
14:00 MLKS Woźniki-Warta Mstów1 - 1
14:00 Zieloni Żarki-KS Panki2 - 0
14:00 LZS Mrzygłód-Płomień Kuźnica Marianowa1 - 2
14:00 Orzeł Kiedrzyn-Olimpia Truskolasy8 - 0
14:00 Victoria Częstochowa-Warta Kamieńskie Młyny3 - 4
14:00 Orzeł Psary-Babienica-Gmina Kłomnice1 - 2
sobota, 04.11.2017
14:00 Pogoń Kamyk-Orzeł Psary-Babienica2 - 1
14:00 Warta Kamieńskie Młyny-Sparta Szczekociny2 - 2
14:00 Gmina Kłomnice-Orzeł Kiedrzyn2 - 2
14:00 Warta Mstów-Victoria Częstochowa4 - 2
14:00 Jedność Boronów-Stradom Częstochowa0 - 4
14:00 Olimpia Truskolasy-Zieloni Żarki4 - 1
14:00 Płomień Kuźnica Marianowa-MLKS Woźniki1 - 1
niedziela, 05.11.2017
14:00 Amator Golce-LZS Mrzygłód10 - 2
14:00 KS Panki-Lotnik Kościelec6 - 2
środa, 08.11.2017
18:00 Pogoń Kamyk-Sparta Szczekociny3 - 1
sobota, 11.11.2017
14:00 LZS Mrzygłód-Jedność Boronów5 - 2
14:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Amator Golce2 - 5
14:00 Stradom Częstochowa-KS Panki4 - 0
14:00 Zieloni Żarki-Gmina Kłomnice6 - 1
14:00 MLKS Woźniki-Victoria Częstochowa4 - 1
14:00 Orzeł Psary-Babienica-Warta Kamieńskie Młyny1 - 1
14:00 Lotnik Kościelec-Olimpia Truskolasy3 - 1
niedziela, 12.11.2017
14:00 Orzeł Kiedrzyn-Pogoń Kamyk2 - 0
14:00 Sparta Szczekociny-Warta Mstów2 - 2
sobota, 18.11.2017
14:00 Warta Kamieńskie Młyny-Orzeł Kiedrzyn2 - 0
14:00 Victoria Częstochowa-Sparta Szczekociny2 - 0
14:00 Warta Mstów-Orzeł Psary-Babienica2 - 1
14:00 Pogoń Kamyk-Zieloni Żarki1 - 1
14:00 Gmina Kłomnice-Lotnik Kościelec2 - 0
14:00 Jedność Boronów-Płomień Kuźnica Marianowa3 - 2
14:00 Olimpia Truskolasy-Stradom Częstochowa2 - 2
niedziela, 19.11.2017
14:00 KS Panki-LZS Mrzygłód5 - 0
14:00 Amator Golce-MLKS Woźniki1 - 5

Gole

Minuty

Minuty
# Nazwa Minuty
1 Kamil Walasek Kamil Walasek 1528
2 Konrad Papaj Konrad Papaj 1520
3 Damian Nowak Damian Nowak 1482

Urodziny

W ciągu najbliższych 14 dni nikt nie obchodzi urodzin.

Najnowsze Zdjęcia

  • Kategoria: Sparta Szczekociny - CKW Mała Panew

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:2029
Wczoraj:2225
W tym tygodniu:13202
W tym miesiącu:36919
Ogółem:1635636

Aktualnie na stronie:

Goście: 254 gości online Użytkownicy: Nie ma nikogo online
Wykonane przez CoalaWeb