25czerwiec2018

Terminarz: Płomień Kuźnica Marianowa | A Klasa Częstochowa II 2009/10 Eksport Ical


KOL Nazwa meczu Data Godz.  Rezultat  
1 1. kolejka A Klasy 15.08.2009 17:00 Salos Częstochowa-Płomień Kuźnica Marianowa1 - 2 Wygrana
2 2. kolejka A Klasy 22.08.2009 17:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Alkas Aleksandria3 - 1 Wygrana
3 3. kolejka A Klasy 29.08.2009 17:00 Mała Panew Cynków-Płomień Kuźnica Marianowa2 - 3 Wygrana
4 4. kolejka A Klasy 02.09.2009 17:00 Płomień Kuźnica Marianowa-KS Częstochówka1 - 0 Wygrana
5 5. kolejka A Klasy 06.09.2009 17:00 Sparta Szczekociny-Płomień Kuźnica Marianowa1 - 4 Wygrana
6 6. kolejka A Klasy 12.09.2009 16:30 Płomień Kuźnica Marianowa-Piast Przyrów0 - 0 Remis
7 7. kolejka A Klasy 19.09.2009 16:00 Warta Mstów-Płomień Kuźnica Marianowa2 - 1 Przegrana
8 8. kolejka A Klasy 26.09.2009 15:30 Płomień Kuźnica Marianowa-Polonia II Poraj10 - 1 Wygrana
9 9. kolejka A Klasy 03.10.2009 15:00 Lelovia Lelów-Płomień Kuźnica Marianowa0 - 6 Wygrana
10 10. kolejka A Klasy 10.10.2009 15:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Olimpia Huta Stara3 - 0 Wygrana
11 11. kolejka A Klasy 17.10.2009 14:30 Sparta Siedlec D.-Płomień Kuźnica Marianowa2 - 0 Przegrana
12 12. kolejka A Klasy 24.10.2009 14:30 Orły Kusięta-Płomień Kuźnica Marianowa1 - 2 Wygrana
13 13. kolejka A Klasy 31.10.2009 14:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Sokół Olsztyn3 - 1 Wygrana
14 14. kolejka A Klasy 07.04.2010 16:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Salos Częstochowa5 - 1 Wygrana
15 15. kolejka A Klasy 03.04.2010 16:00 Alkas Aleksandria-Płomień Kuźnica Marianowa0 - 6 Wygrana
16 16. kolejka A Klasy 03.05.2010 17:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Mała Panew Cynków5 - 2 Wygrana
17 17. kolejka A Klasy 03.06.2010 17:30 KS Częstochówka-Płomień Kuźnica Marianowa0 - 4 Wygrana
18 18. kolejka A Klasy 24.04.2010 16:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Sparta Szczekociny1 - 1 Remis
19 19. kolejka A Klasy 01.05.2010 17:00 Piast Przyrów-Płomień Kuźnica Marianowa0 - 3 Wygrana
20 20. kolejka A Klasy 08.05.2010 17:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Warta Mstów6 - 1 Wygrana
21 21. kolejka A Klasy 15.05.2010 17:00 Polonia II Poraj-Płomień Kuźnica Marianowa2 - 3 Wygrana
22 22. kolejka A Klasy 22.05.2010 17:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Lelovia Lelów7 - 0 Wygrana
23 23. kolejka A Klasy 29.05.2010 17:30 Olimpia Huta Stara-Płomień Kuźnica Marianowa0 - 1 Wygrana
24 24. kolejka A Klasy 05.06.2010 17:30 Płomień Kuźnica Marianowa-Sparta Siedlec D.1 - 0 Wygrana
25 25. kolejka A Klasy 12.06.2010 18:00 Płomień Kuźnica Marianowa-Orły Kusięta3 - 2 Wygrana
26 26. kolejka A Klasy 19.06.2010 18:00 Sokół Olsztyn-Płomień Kuźnica Marianowa1 - 0 Przegrana

Najbliższa kolejka

No items

Gole

Minuty

Minuty
# Nazwa Minuty
1 Kamil Walasek Kamil Walasek 2338
2 Piotr Gała Piotr Gała 2186
3 Damian Nowak Damian Nowak 2022

Urodziny

W ciągu najbliższych 14 dni nikt nie obchodzi urodzin.

Najnowsze Zdjęcia

  • Kategoria: Sparta Szczekociny - CKW Mała Panew

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:24
Wczoraj:791
W tym tygodniu:24
W tym miesiącu:8561
Ogółem:1774742

Aktualnie na stronie:

Goście: 99 gości online Użytkownicy: Nie ma nikogo online
Wykonane przez CoalaWeb