25czerwiec2018

Terminarz: Płomień Kuźnica Marianowa | A Klasa Częstochowa II 2008/09


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 1. kolejka 03.09.2008 17:00 h Pogoń Blachownia - Płomień Kuźnica Marianowa3 - 2 Przegrana
2 2. kolejka 23.08.2008 17:00 h Płomień Kuźnica Marianowa - Lelovia Lelów2 - 0 Wygrana
3 3. kolejka 27.08.2008 17:00 h Sparta Siedlec D. - Płomień Kuźnica Marianowa2 - 0 Przegrana
4 4. kolejka 31.08.2008 17:00 h Alkas Aleksandria - Płomień Kuźnica Marianowa1 - 1 Remis
5 5. kolejka 06.09.2008 17:00 h Sokół Olsztyn - Płomień Kuźnica Marianowa2 - 0 Przegrana
7 7. kolejka 13.09.2008 16:30 h Płomień Kuźnica Marianowa - Sparta Szczekociny1 - 1 Remis
8 8. kolejka 20.09.2008 16:30 h Orzeł Kiedrzyn - Płomień Kuźnica Marianowa3 - 2 Przegrana
9 9. kolejka 27.09.2008 16:00 h Płomień Kuźnica Marianowa - KS Częstochówka3 - 0 Wygrana
10 10. kolejka 04.10.2008 15:30 h Piast Przyrów - Płomień Kuźnica Marianowa1 - 0 Przegrana
11 11. kolejka 11.10.2008 15:00 h Płomień Kuźnica Marianowa - Polonia II Poraj1 - 1 Remis
12 12. kolejka 19.10.2008 15:00 h Start Soborzyce - Płomień Kuźnica Marianowa2 - 3 Wygrana
13 13. kolejka 25.10.2008 14:30 h Płomień Kuźnica Marianowa - Olimpia Huta Stara3 - 0 Wygrana
14 14. kolejka 06.05.2009 17:00 h Płomień Kuźnica Marianowa - Pogoń Blachownia2 - 1 Wygrana
15 15. kolejka 04.04.2009 16:00 h Lelovia Lelów - Płomień Kuźnica Marianowa3 - 3 Remis
16 16. kolejka 11.04.2009 16:00 h Płomień Kuźnica Marianowa - Sparta Siedlec D.2 - 0 Wygrana
17 17. kolejka 18.04.2009 16:00 h Płomień Kuźnica Marianowa - Alkas Aleksandria1 - 1 Remis
18 18. kolejka 25.04.2009 16:00 h Płomień Kuźnica Marianowa - Sokół Olsztyn0 - 2 Przegrana
20 20. kolejka 09.05.2009 17:00 h Sparta Szczekociny - Płomień Kuźnica Marianowa2 - 0 Przegrana
21 21. kolejka 16.05.2009 17:00 h Płomień Kuźnica Marianowa - Orzeł Kiedrzyn0 - 1 Przegrana
22 22. kolejka 23.05.2009 17:00 h KS Częstochówka - Płomień Kuźnica Marianowa2 - 1 Przegrana
23 23. kolejka 30.05.2009 17:00 h Płomień Kuźnica Marianowa - Piast Przyrów1 - 3 Przegrana
24 24. kolejka 07.06.2009 17:30 h Polonia II Poraj - Płomień Kuźnica Marianowa0 - 3 Wygrana
25 25. kolejka 13.06.2009 17:30 h Płomień Kuźnica Marianowa - Start Soborzyce2 - 0 Wygrana
26 26. kolejka 20.06.2009 17:30 h Olimpia Huta Stara - Płomień Kuźnica Marianowa0 - 3 Wygrana

Najbliższa kolejka

No items

Gole

Minuty

Minuty
# Nazwa Minuty
1 Kamil Walasek Kamil Walasek 2338
2 Piotr Gała Piotr Gała 2186
3 Damian Nowak Damian Nowak 2022

Urodziny

W ciągu najbliższych 14 dni nikt nie obchodzi urodzin.

Najnowsze Zdjęcia

  • Kategoria: Sparta Szczekociny - CKW Mała Panew

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:26
Wczoraj:791
W tym tygodniu:26
W tym miesiącu:8563
Ogółem:1774744

Aktualnie na stronie:

Goście: 106 gości online Użytkownicy: Nie ma nikogo online
Wykonane przez CoalaWeb